پیام تبریک حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته

سلام علیکم

تبریکات صمیمانه خویش را به مناسبت میلاد پر برکت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها و فرزند برومندش حضرت امام خمینی اعلی الله مقامه بنیانگزار جمهوری اسلامی تقدیم می دارم.

از اینکه در این ایام مردم متعهّد و هوشمند ایران اسلامی و انقلابی بلوغ سیاسی و رشد فکری خودشان را به دنیا نشان دادند و حماسه بزرگی را در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری آفریدند و به دعوت رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند بسیار جای مسرّت و تقدیر و تشکر است ادام الله ظلّکم و جزاهم الله خیراً.

و از اینکه کاندیداهای محترم نیز با فعالیت مقتضی قدم به میدان انتخابات نهادند ــ و این موضوع نیز تأثیر ارزشمندی در شرکت حداکثری مردم در انتخابات داشت ــ از این عزیزان نیز تشکر می کنم و امیدوارم که همه با هم آهنگی کامل گامهای بلندی در راه پیشرفت نظام و مقاصد اسلامی بردارند ایّدهم الله تعالی.

البته در آفریدن این حماسه بزرگ نخبگان و فرهیختگان و حوزه های علمیه و علمای بلاد و جوانان عزیز همه و همه نقش ستودنی داشتند شکر الله سعیهم.

اینک از مردم متعهد و عزیزمان که این حماسه بزرگ را آفریدند و باعث تقویت نظام سربلندی ایران عزیزاین کشور امام عصر ارواحنا لتراب مقدمه الفداء شدند انتظار می رود که اگر کسانی در پی آنند که با تشنج آفرینی  این جشن بزرگ را به کام مردم تلخ کنند پاسخگوی آنها باشند و با متانت و ملایمت آنها را از رفتار نادرست خود بازدارند و باید بدانند که در کشور الحمد لله قانون حاکم است و رفتار غیر قانونی در این مملکت جائی ندارد و سلامت انتخابات در کشور مورد تأیید قانون و قانونمداران است الحمد لله تعالی.

موفقیت روز افزون حضرت عالی را از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

حسین نوری همدانی

24/3/1388

 

سایت اصلی

/ 1 نظر / 4 بازدید