به نام خدا

پیشگویی !
خدایا ببین من پیشگو شده ام! آری آری ... پیشگوی خود شده ام ! می دانم که در نهایت به چه خواهم رفت ! می دانم که لحظه لحظه در حال سوختن در جهنم تو هستم ! و چه عذابی بدتر از دوری از تو ؟ اما چه کنم که نفس را آنگونه عادت داده ام که هیچ راه برگشتی نیست ... همه پلها را خراب کرده ام ...
اگر بگویم که از لطفت مایوس شده ام حرف دلم را زده ام اما نمی گویم چون می دانم از حربه های شیطان است! اما منی که نفسم با شیطان یکی شده چه بگویم ؟
این حرفها سخت ترین حرفهایی است که به دیوار دل و تنهایی ام می زنم تا همگان بخوانند و بدانند !
بدانند که رنگ فروشی باز کرده ام! خود را به هزاران رنگ به این شخص و آن شخص نشان می دهم ! و خود چیز دیگری ام !!! الهی کم من قبیح سترته ؟؟؟
خدایا بس است ! .... نمی دانم ... باید به خودم بگویم بس است! اما چه بگویم ؟ مگر این نفس حرف گوش می کند ؟ از هر دری که خواستم به سمتت بیایم، مدتی آمدم ولیک تا نفس راهم را دید به دنبالم آمد و مرا به راه خود برد ... و تو نظاره گر بودی ...
تو میدیدی که چطور هوس را بر تو ترجیح می دهم .... تو میدیدی ... تو نجواهای مرا به یاد داری ... تو تنهایی خودم و خودت را به یاد داری ... و تو ... تو ...
می نویسم و خوب می دانم که هرروز بدتر از این خواهم شد ... می دانم بزودی آنچنان رنگ شیطان در وجودم قوت می گیرد که همین کم لحظات را نیز با تو نخواهم بود!!!
بازهم گناه و گناه و بازهم گناه ... این است سزای هر کسی که از خدا دور شود ... خدایا .... دیگه خسته شدم ... هیچ گونه راهی برای سالم ماندن نیست ... یعنی امکانش نیست !
آخر مگر تو مولای من نیستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجاست جواب تو ؟ و چرا نمی شنوم که بگویی من مولای توام ؟؟؟؟
انگار که خود بمن القاء می کنی که : خدای تو نفس توست!!
راست می گویی ! من میدانم به اشتباه می روم اما چه کنم ؟ تو اگر جای من بودی چه می کردی ؟ سخن عقل را نمی توانم عملی کنم .... احساس هم که گذراست ...
چه کنم ؟
خدایا ... من هیچ ندارم ! هیچ ... تو را ندارم ... تو در زندگی ام نیستی ... من محوت کرده ام ...

/ 2 نظر / 3 بازدید
...

سلام همين كه خيلي گذرا به وبلاگت برخوردم يه جورايي شدم ... نوشته بودي كجاست جواب تو چرا نمي شنوم كه بگويي من مولاي توام؟ مي خوام برات يك داستان تعريف كنم يك جووني بود كه يك روز دست از همه چيز كشيد و رفت به يه بيابون آخه مي خواست از اون به بعد فقط خدا رو طلب كنه و فقط اون رو صدا بزنه رفت بيابونو تا جون داشت فقط صداش زد و منتظر نشست تا جوابشو بده آخه جوون صداش زده بود و خدا هم بايد جوابشو مي داد اما روزها گذشت و خبري نشد جوون افسرده تر از قبل ديگه نا اميد شد و با خدا قهر كرد و رفت و گفت كه ديگه صداش نمي زنم اون كه كاري به كار من نداره رفت به خونه اش حسابي هم قاطي كرده بود شب كه خوابيد يك خواب عجيبي ديد تو خواب بهش گفتن آخه بنده جون چه جوابي از اون بالاتر كه تو ميتوني مارو صدا بزني آخه اگر نميخواستيم و نگاهي بهت نداشتيم كه اصلا نمي توانستي ما رو صدا بزني جوون كه از خواب پريد يك جورايي شده بود ... مي خواستم همينو بگم بابا جون اگه خدا رو صدا ميزني اون بهت لطف كرده چه جوابي رساتر از اين مي خواي؟؟؟؟؟

سیدهانی

جواب ... نه ... من منتظر اون لطف مخصوص الهی ام ... اين چيزها من رو قانع نمی کنه ... من اون بارقه ای رو می خوام که هر بزرگی از اون به جايی رسيده ... من نقس مطمئنه می خوام!