شرکت هشتاد و دو درصدی ملت

به نام خدا

خب به ساعات پایان شمارش آرا نزدیک میشیم. گویا وزارت کشور اعلام کرده تا آخر ساعت اداری امروز نتیجه نهایی رو اعلام خواهد کرد.

به هرحال هرکسی که رئیس جمهور کشور شود، باید دست وی را به گرمی فشرد و با همه توان برای ساختن کشور حرکت کرد و از ماندن در گذشته پرهیز نمود.

الهی به امید تو.

پ.ن : درسته که شک و شبهه هایی وارد هست. از جمله اینکه تا آخرین شمارش (30 میلیون و 506 هزار و 422) هیچ رأی باطله ای وجود نداشته و یا مواردی که در مطلب قبل اشاره کردم و یا نامه نگاری و جلسات متعدد نامزدها، و یا اینکه شروع اعلام نتایج شمارش با سرعت بی نهایت از اوایل نیمه شب گذشته و اینکه خبرگزاری فارس از همون ابتدا خبر پیروزی آقای احمدی نژاد را با 60% اعلام کرد...  اما باید بدانیم هرکسی رئیس جمهور شد، رئیس جمهور ملت است و باید تمام تلاشمان را به کار ببریم. 

پ.ن 2: با همه اینها با اعلام نهایی همگی باید گذشته را فراموش کنیم و به ساختن بیش از پیش کشور فکر کنیم.

پ.ن 3: هرکسی این چند مطلب من رو بخونه متوجه میشه که طرفدار چه نامزدی بودم و با همه انتقادهای جدی و اساسی که دارم سخنم چی هست. من به دنبال افزایش فضای التهاب انتخابات نیستم، چون مطمئنم نامزدهای محترم و همینطور رهبر انقلاب با جدیت فضای سالم شمارش رو رصد می کنن و درصورت نیاز خبرهای متناسبی خواهیم شنید. اما به گمانم سیاه کردن فضای شمارش آرا هیچ نتیجه ای جز دشمنی و کینه توزی نداره.

/ 3 نظر / 5 بازدید
ایرانی

سلام به همه دوستان ایرانی داخل ایران و خارج این مرز:::::::::::::::حضور پرشور رو به همگی صمیمیانه و با تمام هیجان و انرژی تبریک میگم.

آرمیتا

برو بابا دلت خوشه هااااااااااا

آرمیتا

تازه دستشم بفشاریمممممممممممممممممم !!! shit