عامل

به سوی تو، به شوق روی تو، به طرف کوی تو سپیده دم آید، مگر تو را جویم، بگو کجایی نشان تو گه از زمین گاهی از آسمان جویم.

الان که بیشتر فکر میکنم، می بینم بودن او عاملی است برای « شادابیِ » من؛ شادابی که تا پیش از این شاید از موفقیت درسی یا مالی به دست می آوردم اکنون با بودن او می یابم.
هر چند که از بحثهای تکراری « خواستن او برای خود » یا « خواستن او برای خودش » خسته ام؛ اما بدم نمیاید کمی راجع بهشان فکر کنم.

"از وقتی که با تو آشنا شدم، زندگیم متحول شده... خیلی عوض شدم... خیلی خوشحال ترم، واقعاً دیگه مشکلات به نظرم کوچک میان ... "

(٧)

/ 9 نظر / 3 بازدید

من فکر می کنم شما با خودتون آشنا شدید شاید با کودک درونتون چون به نظرم هیچ مثل شناخت خود آدم را شاداب نمی کنه

kg

پس چیزه جدیدی کشف نکردید.فقط تازه است.همون شادی حاصل از موفقیت مالی یا درسی ... هر کدوم یه شکلی داره یه رنگی داره یه طعمی داره.بودنش فکر نکنم بودن یا نبودنش متفاوت باشه چون اگه نباشه پول درس ... جاش میگیرن و این خوب نیست.

ما امام زمانتون آشنا شدی؟که انقدر مشعوفی؟

سجاد

عجب پازلی درست کردی هانی! ولی به نظر من مبارکه، دس راستت رو زیر سر ما هم بذار

یک دوست

خیلی جالب داره میشه من که دلم می خواد بدونم طرف کیه دلم می خواد که نه دارم از فصولی می ترکم؟

یه زمانی گفتم یه چیزهایی دروغه... گفت : نه این طور نیست... گفتم احساس رو میشه به وجود بیاریم یا از بین ببریمش... گفت آره. ولی به همین راحتی ها نیست... درمورد اصل این که میگفت نه این طور نیست فعلاَ بحث نمیکنم. شاید چون نمیخوام یه چیزی رو رد کنم در حالی که ممکنه دلیلش این باشه که هنوز درکشون نمیکنم. ولی حتی اگه احساس هم واقعی باشه از رفتارهایی که دروغن حالم... از این تظاهر متنفرم... بااین که 100% مطمئنم که... ولی ای کاش حقیقت باشه تا شاید من بتونم بعضی وقتا از این دروغا به خودم بگم و حالم بد نشه... برای این متنت بیشتر افسوس میخورم هر چند که میشه هم با یه نگاه دیگه و جدای از قبلی ها نتیجه دیگه ای گرفت و...

fkpg

سلام خوبید با درسا مشغولیدا حسابی یاد ما نمیکنید گفتم حتما اینجا سر میزنید ببینید که ما به یادتون هستیم

صابر

گریه کنم یا نکنم حرف بزنم یا نزنم من از هوای عشق تو دل بکنم یا نکنم با این سوال بی جواب پناه به آیینه می برم خیره به تصویر خودم می پرسم از کی بگذرم یه سوی این قصه تویی یه سوی این قصه منم بسته به هم وجود ما تو بشکنی من می شکنم نه از تو میشه دل برید نه با تو میشه دل سپرد نه عاشق تو میشه موند نه فارغ از تو میشه مرد هجوم بن بستو ببین هم پشت س ر هم پیش رو راه سفر با تو کجاست من از تو می پرسم بگو

حقیقت بزرگ است و من کوچکم ، با تو بیگانه ، طرف ما شب نیست ، صدا با سکوت آشتی نمی کند ، کلمات انتظار می کشد..... ( احمد شاملو )