نامه یک هوادار به رضایی و پاسخ رضایی

به گزارش «تابناک»، محسن رضایی در سایت شخصی خودش به نامه تند و انتقادی یک هوادار درباره سکوت درباره نحوه شمارش آرا پاسخ داد و تأکید کرد: امروز کسانی که با حق شما مخالفند، از امنیتی شدن فضای سیاسی کشور استقبال می‌کنند.

بنا بر این گزارش، متن این نامه و پاسخ آن بدین شرح است:

نامه یک هوادار به دکتر رضایی:

آهای سردار. من به تو رأی دادم چون فکر می‌کردم «مرد»ی و یک رئیس‌جمهور مقتدر برای ایران من خواهی بود، ولی با خواندن پیام امروزت ـ که بدون تأکید بر حق ما فقط دعوت به آرامش کرده بودی ـ مأیوس شدم. چرا جلوی تضییع حق من و رأی من نایستادی؟ چرا اعتراض نکردی؟

آیا هواداران تو، یعنی ما، تنها ششصد هزار نفریم؟ تو این آمار را باور می‌کنی؟ تو در تهران برای خودت نشسته‌ای و نمیدانی هزاران نفر مثل من با اینکه ستاد انتخاباتی درست و حسابی نداشتی، ولی تا می‌توانستیم بین رفیق و آشنا برایت تبلیغ کردیم، چون می‌گفتیم اصلح تویی. اتفاقاً استقبال مردم هم عالی بود؛ همه می‌گفتند مرد است، با برنامه آمده و با اخلاق است.

فقط بیست هزار تومان با پول خودم تراکت چاپ و توزیع کردم. حالا که نگاه می‌کنم، می‌بینم شجاعت هم بخشی از اصلح بودن است و تو آن را نداری. خداحافظ انتخابات و خداحافظ مردی که بزرگ می‌دیدمت.

پاسخ دکتر رضایی به نامه یک هوادار:

فرزند عزیزم. احساسات پاک شما را می‌ستایم و بر احساس مسئولیتتان درود می‌فرستم و از اینکه از درآمد خود برای تبلیغات اینجانب استفاده کردی، من را شرمسار خود نمودید و اگر ببینمت دستت را می‌بوسم، ولی بدانید که امروز جامعه ما نیاز به آرامش دارد. فرصت هست که از حق شما دفاع کنم. مطمئن هستم که می‌دانید تدبیر هم باید در کنار شجاعت باشد.

امروز کسانی که با حق شما مخالفند، از امنیتی ‌شدن فضای سیاسی کشور استقبال می‌کنند و به همین دلیل من توصیه می‌کنم که آرامش و متانت خود را حفظ کنید. مطمئن باشید همان‌ گونه که در انتخابات در کنار شما بودم، تا آخر نیز در کنار شما خواهم ماند.

 محسن رضایی. 23 خرداد 88.

/ 0 نظر / 4 بازدید