بیانیه مهم مهدی کروبی

با اعتقاد به مطلب گذشته؛ اولین بیانیه یکی از نامزدهای محترم را که ساعاتی پیش در سایت ایشان منتشر شد در اینجا قرار می دهم. به دلیل ترافیک سنگین سایت اعتماد ملی، ورود به آن مشکل شده است. 

سحام نیوز :‌مهدی کروبی در اعتراض به روند شمارش آرا بیانیه ای را صادر کرد . وی در این بیانیه اعلام کرده است که در مقابل این مهندسی و تنظیم ناشیانه رای ملت سکوت نخواهد کرد . مهدی کروبی در بیانیه های دیگر گزارش های اقدامات خود را برای صیانت از آرای مردم منتشر می کند . متن کامل اولین بیانیه کروبی به شرح زیر است :‌ 

بسم الله الرحمن الرحیم 
ملت شریف ایران 
22 خرداد ماه که از حیث مشارکت کم سابقه شما مردم عزیز می توانست جشنواره بزرگ جمهوریت در نظام امام خمینی (ره) باشد به سوگواری تبدیل شد ،‌ و در سوگواری جز مرثیه چه می توان خواند ،‌ مرثیه ای برای اعتبار و آبروی رای فردی که به عشق و ایمان برای تغییر اوضاع کشور به صحنه آمدند و چنین تخلف در امانت دیدند . نتایج اعلام شده برای انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری چنان مضحک و شگفت است که در بیان و بیانیه نمی آید و باید فکر دیگری کرد . این شیوه رای گیری و شمارش آرا یادآور شمارش آرا مرحوم مدرس است که حتی از شمارش رایی که آن مرحوم به خویش داده بود دریغ کردند و تکرار دروغ پردازی های تلویزیونی یادآور آمارهای منتشر شده در مناظره هاست . شگفتا که مشارکت ملت به ابزار تحکیم دولت تبدیل شد ،‌ واز دموکراسی به سوء استفاده از مشارکت ملت بسنده شد . بدیهی است که نتایج و نهاد برآمده از چنین شمارش آرایی فاقد مشروعیت است و مورد قبول اینجانب نیست . من به پیشگاه ملت شکایت می برم و دستان همه رای دهندگان به خصوص دانشجویان ،‌روشنفکران ،‌زنان محرومین و افراد مورد تبعیض اعم از دگر اندیشان ،‌اقلیت های قومی و مذهبی ،‌دراویش ،‌اهل حق را می بوسم و حتما در مقابل این مهندسی و تنظیم ناشیانه رای ملت سکوت نخواهم کرد و به عنوان فردی مستقل در چارچوب فکری و سیاسی خاص خود و بر اساس مواضع و بیانیه هایی که منتشر کرده ام در صحنه خواهم ماند و گزارش اقدامات خود را در بیانیه های بعدی به اطلاع ملت بزرگ ایران خواهم رساند . این تازه اول داستان است . 

مهدی کروبی 
23 / 3/88

/ 2 نظر / 4 بازدید
nfp

بازی سیاست ، چقدر مسئولان کشور را از آرمان های رهبر انقلابمان دور کرده است ! اختلافات قبل از انتخابات ، به بعد آن کشیده شده واقعاً نگرانم بهتر نیست به جای اختلافات به دنبال راه حلی برای رفع مشکلات کنونی باشیم .

پازل

انتخابات تمام شد و رو سیاهیش ماند برای ذغال ها و شاید سطل آشغالهایی که تعدادی معدود به آتش کشیدند. در صحت انتخابات شکی نیست و شاید اگر شما هم مانند من و امثال من در صحنه های حمایت از دکتر بودید دیگر این تهمت ها را نمی زدید و باخت را قبول می کردید....