* الا لله الدين الخالص * آگاه باشيد! دين خالص از آن خداست ... (زمر - ۳)

اعوذ بالله من الشيطان الرجيم

افمن شرح الله صدره للاسلام فهو علی نور من ربه فويل للقاسيه قلوبهم من ذکر الله اولئک فی ضلال مبين -
آيا آن کسی که خدا سينه اش را شرح و گشايش داده برای اسلام که بر روی نوری از پروردگارش است، پس وای بر قلوبی که قساوت دارند از ياد خدا، آنها در گمراهی آشکارند. (زمر - ۲۲)

الله نزل احسن الحديث کتابا متشابهاْ مثانی تقشعر منه جلود الذين يخشون ربهم ثم تلين جلودهم و قلوبهم الی ذکر الله ذلک هدی الله يهدی به من يشاء و من يضلل الله فما له من هاد -
خدا بهترين سخن را نازل کرده، کتابی که آياتش همانند يکديگر است؛ آياتی مکرر دارد که از شنيدن آياتش لرزه بر اندام کسانی که خشيت پروردگارشان دارند می افتد، سپس برون(پوست) و درون(قلب)هايشان برای ياد خدا آرام می گيرد، اين هدايت الهی است، هرکه را بخواهد هدايت می کند و کسی را که خدا گمراه کند، پس برای او هدايت گری وجود ندارد. (زمر - ۲۳)

ضرب الله رجلاْ فيه شرکاء متشاکسون و رجلاْ سلما لرجل هل يستويان مثلاْ الحمدلله بل اکثرهم لا يعلمون -
خداوند مثالی زده است : مردی را که مملوک شريکانی است که درباره او پيوسته با هم به مشاجره مشغولند، و مردی که تنها تسليم يک نفر است؛ آيا اين دو يکسانند ؟ هرگونه حمدی خدا را سزاست، ولی بيشتر آنها نمی دانند. (زمر - ۲۹)

اليس الله بکاف عبده و يخوفک بالذين من دونه و من يضلل الله فما له من هاد -
آيا خدا برای بنده اش کافی نيست ؟ آنها تو را از غير او می ترسانند و هر کس را که خدا گمراه کند، پس برای او هدايت گری وجود ندارد. (زمر - ۳۶)

و اذا ذکر الله وحده اشمأذت قلوب الذين لا يؤمنون بالاخره و اذا ذکر الذين من دونه اذا هم يستبشرون -
و هنگامی که الله به يگانگی ياد می شود، دلهای کسانی که به آخرت ايمان ندارند مشمئز و متنفر می گردد و هنگامی که غير خدا ياد می شود همان لحظه خوشحال می شوند. (زمر - ۴۵)

قل ياعبادی الذين اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمت الله ان الله يغفر الذنوب جميعاْ انه هو الغفور الرحيم. و انيبوا الی ربکم و اسلمو له من قبل أن ياتيکم العذاب ثم لا تنصرون -
بگو ای بندگان من که بر خود اسراف کرده ايد، هرگز از رحمت خدا مايوس نشويد، همانا خداوند همگی گناهان (با تاکيد) را می بخشد، همانا او بخشنده مهربان است. و به سوی پروردگارتان بازگرديد و در برابر او تسليم شويد، پيش از آنکه عذاب به سراغ شما آيد، سپس از سوی هيچ کس ياری نشويد! (زمر - ۵۳ و ۵۴)

قل أفغير الله تأمرونی أعبد ايها الجاهلون ؟ -
آيا به من دستور می دهيد غير الله را عبادت کنم، ای جاهلان ؟ (زمر - ۶۴)


و ما قدروا الله حق قدره و الارض جميعاْ قبضته يوم القيامه و السماوات مطويات بيمينه سبحانه و تعالی عما يشرکون -
آنها الله را آنچنان که شايسته اوست نشناختند، در حالی که تمام زمين در روز قيامت در قبضه اوست و آسمانها پيچيده در دست او؛ پاک و منزه است و بلند مقام است او از آنچه شرک می ورزند. (زمر - ۶۷)

السلام عليکم يا اهل بيت النبوه. انما يريد الله ليذهب عنکم الرجس اهل البيت و يطهرکم تطهيرا.
و لا يمسه الا المطهرون.

پی نوشت :
۱. فکر نکنم جای هيچ سخنی بمونه... کلام الله همه چيز رو بيان کرده! اميدوارم ايمانمون رو شدت ببخشيم تا بيشتر مايه رحمت برامون باشه. فقط يادمون نره که هرچيزی که ما رو از ياد خدا بازداره، بت ما هست... (البته اون چيز مشکلی نداره و اين نگرش ما هست که مشکل داره)...
۲. درمورد داشته های قبلی و الانم، ميشه وبلاگ رو از اول ببينی می تونی بفهمی.
۳. همونطور که می بينين قدم به قدم داريم وارد محوطه شرک می شيم... خدا کمک کنه...

اين آيات رو با دقت بخونين ...